حرم امام رضا در مرکز شهر مشهد، استان هتل های مشهد خراسان رضوی، ایران، مدفن علی‌الرضاست که نزد مسلمانان شیعه به‌عنوان «حرم» گرامی داشته می‌شود و مقدس است. از بناهای پیوسته برجسته‌ی آن مسجد بالاسر (مدفن امام رضا) ( ۴۲۵ ق/۱۰۳۳ م) و مسجد جامع گوهرشاد (ساخته ۸۲۱ ق/ ۱۴۱۸ م) است. حرم امام رضا مجموعه‌ای است با کانون آرامگاه هشتمین امام شیعیان، علی‌موسی‌الرضا که دیگر مسجدها، آرامگاه‌ها، رواق‌ها، صحن‌ها، کتابخانه و موزه‌ها را دربرمی‌گیرد. بزرگ‌ترین مسجد جهان در اندازه (۲۵۰ هزار مترمربع) و دومین مسجد بزرگ جهان در گنجایش (۵۰۰ هزار نفر) شمرده می‌شود. کهن‌ترین بخش‌های آن، دیرینگی دهه ۶۱۰ قمری/ دهه ۱۲۳۰ م دارد. از دوره‌ی تیموریان که بسیاری از بناهای کهن خراسان در طوس، هرات و نیشابور نوسازی گشت، به این مکان نیز روی آورده شد. بسیاری از سازه‌های این حرم شیعه، از صفویان به ویژه شاه طهماسب صفوی به جا مانده است.در ادب فارسی روضه به معنی باغ و گلستان و گلزار است و محل مضجع و در رزرو هتل مشهد برگیرنده پیکر علی بن موسی‌الرضا را روضه منوره می‌خوانند. این مکان شامل فضایی مربع شکل که مساحت آن ۱۸۹/۰۳ متر مربع بوده که از این فضا ۱۷/۱۵ متر مربع آن مساحت ضریح می‌باشد. روضه منوره از طریق چهار صفه بزرگ در چهار جانب به داخل و خارج حرم مرتبط می‌شود.
:: برچسب ها : هتل های مشهد , رزرو هتل مشهد ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396


هتل اسپیناس پالاس تهران واقع در منطقه سعادت آباد (شمال غرب تهران) با چشم اندازی زیبا از شهر قرار گرفته است.هتل اسپیناس پالاس با وجود اتاق ها و سوئیت هایی که با آخرین تکنولوژی های روز طراحی شده و با ارائه سرویس های باکیفیت از رزرو هتل برترین هتل های تهران می باشد.هتل تلاش می کند با ارائه ۴۰۰ واحد اقامتی شامل سوئیت های مجلل و مدرن، که تجهیز شده با بهترین سیستم های کنترل دما، امکانات صوتی و تصویری، تلویزیون LCD، تلفن، اینترنت پرسرعت بی سیم، دسترسی به شبکه های خبری ماهواره ای به همراه سیستم تهویه مطبوع مرکزی تجربه اقامتی همراه با آرامش را برای شما فراهم آورد.رستوران های هتل اسپیناس پالاس با ارائه انواع غذا های مدیترانه ای در رستوران لاتون در طبقه سوم هتل و رستوران ایرانی نیز با سرو انواع غذا های ایرانی پذیرای میهمانان می باشد. همچنین کافی شاپ هتل در کنار فضای لابی با ارائه‌‌ انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، اسنک‌‌های لذیذ، سالاد و ساندویچ روز در خدمت شماست.تالار های هتل اسپیناس پالاس از جمله تالارهای پارسه یک و دو، تالار های امیران یک و دو و تالار ایوان با استفاده از امکانات و تجهیزات حال هتل اسپیناس پالاس حاضر جهان برای برگزاری جشن ها، سمینارها، همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین المللی رزرو هتل در کنار شماست.دسترسی به هتل اسپیناس پالاس مستقیما از بزرگراه یادگار امام و از طریق جاده اختصاصی صورت می‌پذیرد. استفاده از تاکسی هوایی (هلی بورد) جهت انتقال میهمانان از فرودگاه و بالعکس از دیگر ویژگی‌های هتل می‌باشد.
:: برچسب ها : هتل اسپیناس پالاس , رزرو هتل , هتل ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396


باغ نظر ، باغ موزه،باغ شاهزاده ،عمارت کلاهفرنگی، آرامگاه وکیل، عمارت چهارفصل یا باغ حکومتی نام یکی از ابنیه تاریخی دوره زندیه در شیراز است. این بنا یک عمارت هشتضلعی است که کریم خان زند در میان باغ نظر شیراز ساخت که در آن روزگار این عمارت باشکوه محل پذیرایی از مهمانان، سفیران خارجی و انجام مراسم رسمی و اعیاد گوناگون بودهاست.نمای بیرونی عمارت کلاه فرنگی بصورت هشت ضلعی است با تزیینات کاشینگارههای گل و مرغ و در بالای عمارت با اسپرها و لچکیهای کاشیکاری هتل های شیراز شده بنا هتل اصفهان را مزین کردهاند. هتل اصفهان این نگارهها بصورت قرینه هتل های شیراز در چهار ضلع منظره شکارگاه هتل های شیراز و روایت بتخت نشستن سلیمان هتل اصفهان را نشان میدهند.چهار آبنما در چهار سوی ساختمان قرار هتل های شیراز داشته که آبنمای شمالی در مسیر خیابان زند قرار داشته و تخریب شدهاست. فضاهای درونی شامل یک بخش مرکزی و چهار شاهنشین جانبی است. یک آبنمای یکپارچه از سنگ مرمر هتل های شیراز در کف بخش مرکزی طراوت فضای داخل را موجب گردیدهاست.پس از مرگ کریم خان وی را در این مکان به خاک سپردند و آقا محمد خان قاجار در سال ۱۲۰۶ خورشیدی بدلیل کینه هتل های شیراز توزی دستور نبش قبر وی را صادر کرد و استخوانهای هتل اصفهان وی را به کاخ گلستان منتقل کردند و در زمان پهلوی اول استخوانها نبش قبر گردید و به این مکان عودت شد. نقش برجسته هایی از پهلوانان هتل های شیراز گرزدین وند دوره زندیه و قاجاریه در این محل دیده می شود.همچنین عمارت خورشید در دوره قاجاریه بهدستور حسینعلی هتل اصفهان میرزای فرمانفرما در این باغ احداث گردید.
:: برچسب ها : هتل های شیراز , هتل اصفهان , شیراز , اصفهان ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396


شهر حریره نیز یکی هتل های کیش از مکان های دیدنی کیش است که می توانید در کیش به آنجا بروید. شهر حریره کیش مربوط به سده ۵ تا ۱۰ هجری هتل های کیش قمری است که در قسمت شمالی جزیره قرار گرفته است و جز آثار ملی هتل های کیش ثبت شده در ایران هتل ترنج کیش می باشد. این شهر هتل های کیش باستانی یکی از نقاط دیدنی جزیره کیش است و در وسعتى سه کیلومتر مربعی قرار دارد هتل ترنج کیش و نمایانگر شهرى هتل ترنج کیش بزرگ و آباد در آن زمان می باشد که جمعیت زیادی را در خود جای داده بوده است. در هتل ترنج کیش قسمت شمال این هتل های کیش منطقه ساختمانهای بندرگاه و دفاتر آن، قابل دیدن است. امروز از هتل ترنج کیش این شهر باستانی، نمای از بین رفته یک شهر وجود دارد که از آن دیواره ها و سقف های به جای مانده است. برای دیدن فایل کامل شهر 800 ساله هتل های کیش حریره کیش کلیک کنید. شهر زیرزمینی کاریز با بیش از 10 هزار مترمربع مساحت امروزه با نام کاریز کیش شناخته می شود. این شهر یکی از مکان های دیدنی کیش است. کاریز در قدیم به معنای قنات بوده است. هتل های کیش این شهر زیرزمینی در عمق 16 متری سطح زمین قرار گرفته است و سقفی 8 متر مملو از صدف، سنگواره و مرجان های دریایی را در خود جایی داده است و قدمتی بین 270 570 میلیون سال دارد. این مجموعه در فاز اول هتل ترنج کیش خود دارای بخش های مختلفی از جمله غرفه های صنایع دستی ایران وجهان، رستوران سنتی و جدید، هتل های کیش موزه، سالن آمفی تئاتر، سالن کنفرانس و گالرهای هنری را دارا است. این جاذبه کیش به عنوان هشتمین جاذبه برتر کیش در لیست 16 تایی ما قرار می گیرد. برای دیدن فایل کامل شهر زیرزمینی هتل ترنج کیش کاریز کیش کلیک کنید.
:: برچسب ها : هتل های کیش , کیش , هتل ترنج کیش ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396


به منظور سنجش پایایی پنل پیامک و قابلیت اطمینان پرسشنامهها از آزمون آلفاي کرونباخ استفاده گردید، پرسشنامه پنل اس ام اس داراي 4 سازه است پنل اس ام اس که مقدار آلفاي بهدستآمده براي رفتار فروش اخلاقی 745/0 ،اعتماد مشتري به شرکت845/0 ،رضایت پنل پیامک مشتري791/0، وفاداري پنل اس ام اس مشتري 916/0 است. همچنین به منظور سنجش روایی پرسشنامه، دو نوع روایی پنل پیامک محتوایی و پنل اس ام اس روایی سازه درنظرگرفتهشد. دراینراستا پرسشنامه مقدماتی در بین تعدادي از اعضاي نمونه توزیع و بر اساس نظر بیش از ده نفر از خبرگان پنل اس ام اس پژوهش که شامل اساتید و کارشناسان این حوزه است، پنل پیامک اصلاحاتی پنل اس ام اس روي آن صورت گرفت و پرسشنامه نهایی تهیه شد. به دلیل انجام تعدیلات متعدد و اعمال نظر خبرگان میتوان ادعا کرد که ابزار پژوهش از روایی محتوایی لازم برخوردار است. به منظور سنجش روایی سازه از اعتبار همگرا و واگرا (تشخیصی) استفاده شد. مقادیر بار عاملی هر یک از گویهها بالاتر از 6/0 و پنل پیامک مقادیر پنل پیامک معنیداري در سطح خطاي 5 %بیشتر از 96/1 بودند. 2 همچنین مقادیر میانگین واریانس استخراج شده بالاتر از 5/0 و تمام سازهها داراي 3 پایایی ترکیبی بالاتر از 7/0 بودند. مطلوببودن مقادیر این سه شاخص نشان از وجود اعتبار همگرا در آزمونهاي بهکاررفتهاست. همچنین نتایج نشان داد پنل اس ام اس همبستگی بین تمامی سازهها کمتر از مقدار مجذور میانگین واریانس استخراجشده هر یک از سازههاست که نشان از اعتبار واگرا دارد. پنل پیامک در جدول 2 مقادیر هر یک از این شاخصها را مشاهده میکنید.
:: برچسب ها : پنل پیامک , پنل اس ام اس , پیامک , اس ام اس ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396


جامعه و نمونه آماري پنل پیامک جامعه آماري پنل اس ام اس پژوهش حاضر عبارت است از خریداران بیمه عمر یک شرکت بیمه در سطح شهر تهران و نمونه مورد نظر مجموعهاي پنل اس ام اس از خریداران بیمه عمر در چندین شعب شرکت بیمه مورد پنل پیامک مطالعه است. روش نمونهگیري بهصورت نمونهگیري خوشهاي- تصادفی است. در ابتدا، براي رعایت همگنی و با فرض آنکه سطح رفاه پنل اس ام اس پنل پیامک اجتماعی در مناطق تعیینشده تقریباً مشابه است، شهر تهران بر اساس طبقه اجتماعی افراد پنل اس ام اس به چهار پنل پیامک محدوده شمال، غرب و شرق، جنوب و مرکز تقسیم گردید و از هر محدوده دو شعبه به صورت تصادفی انتخاب شدند، سپس 5 %از نمایندگیهاي هر شعبه را به عنوان عناصر نمونه انتخاب و بر اساس پنل اس ام اس لیست مشتریان، عناصر نهایی پنل پیامک که شامل مشتریان بیمه عمر هستند، به روش نمونهگیري تصادفی رابطه رفتار اخلاقی فروشنده با پنل پیامک رضایت، اعتماد و.../ 139 1 انتخاب شد. همچنین حجم نمونه با توجه به حجم جامعه و مطابق جدول کرجسی مورگان پنل پیامک ، استخراج گردیده که در این پژوهش پنل اس ام اس با توجه به حجم بالاي جامعه آماري (بیش از 100000 ،( حجم نمونه، 384 نفر تعیین شده است.
:: برچسب ها : پنل پیامک , پنل اس ام اس , پیامک , اس ام اس ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396


پژوهش این پژوهش در شرایط پنل پیامک واقعی بر مبناي اطلاعات پنل اس ام اس موجود و بدون امکان دستکاري در متغیرهاي مستقل صورت گرفت، بنابراین پنل پیامک میتوان آن را توصیفی پنل اس ام اس دانست و با توجه به اینکه براي گردآوري پنل اس ام اس دادهها از پرسشنامه استفاده شده، از نوع پنل پیامک پژوهشهاي پیمایشی مقطعی است. از لحاظ هدف، یک پژوهش کاربردي محسوب میشود، زیرا با توجه به پنل پیامک مدل مفهومی پژوهش و با توجه به شاخصهاي استخراجشده از ادبیات، به بررسی تأثیر رفتار فروش پنل اس ام اس اخلاقی پنل پیامک بر وفاداري بیمهگذاران با توجه به متغیرهاي میانجی اعتماد و رضایت پنل اس ام اس بیمهگذاران پرداخته است و نتایج پنل پیامک پنل پیامک پژوهش میتواند به سازمان مربوطه و همچنین سایر شرکتهاي بیمهاي کمک شایانی نماید.
:: برچسب ها : پنل پیامک , پنل اس ام اس , پیامک , اس ام اس ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396

امروزه آشکار پنل پیامک شده که وفاداري پنل اس ام اس مشتري در موفقیت کسبوکار یک شرکت، بهطور قابل توجهی مهمتر از رضایت مشتري است. پنل پیامک مشتریان پنل اس ام اس وفادار، نیروي بازاریابی شگفتانگیزي را از طریق تبلیغات دهان به دهان و توصیه کالاها و خدمات شرکت پنل اس ام اس به سایر آشنایان ارائه میدهد(2007, Ndubisi .( مشتریان وفادار در صنعت بیمه، مزایاي بسیاري پنل پیامک را با خود به همراه دارند، از جمله این مزایا میتوان به سودآوري شرکتهاي بیمه، کاهش هزینه هاي بازاریابی بیمه، افزایش فروش شرکت، حساسیت قیمتی پایین مشتریان بیمه و ... اشاره نمود (حقیقی کفاش و همکاران، 1390 .( 1 معروفترین تعریف قابل قبول براي وفاداري، تعریف جاکوبی و کینر در سال 1973 است پنل پیامک که در آن وفاداري را به عنوان یک تعصب به مارك و پاسخ رفتاري در طی زمان تعریف میکنند که در آن، فرد پنل اس ام اس یک مارك خاص را نسبت به سایر ماركها ترجیح 2 داده و به صورت یک تعهد روانی در مورد آن تصمیم میگیرد. پنل پیامک پنل پیامک پیرسون ، وفاداري مشتري را بدین صورت تعریف نموده است:"مجموعهاي از افکار پنل اس ام اس مشتریانی پنل پیامک که نگرشهاي مطلوبی نسبت به شرکت داشته و متعهد به خرید دوباره از شرکت مربوطه بوده و خدمات پنل پیامک یا محصولات شرکت مزبور را به سایرین معرفی مینمایند.
:: برچسب ها : پنل پیامک , پنل اس ام اس , پیامک , اس ام اس ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396


اعتماد مشتري جانسن دریافت که پنل پیامک روابط بلندمدت مشتري و فروشنده به اعتماد متقابل طرفین برمیگردد. توانایی پنل اس ام اس هر پنل اس ام اس یک از طرفین دادوستد پنل پیامک براي فراهم آوردن نتایج مثبت براي دیگري، میزان تعهد و پایبندي به ارتباط را تعیین میکند (1994, Hunt and Morgan .( 3 مورمان و همکاران اعتماد را تمایلی به اتکاء پنل اس ام اس به طرفین معامله اي که در آن یک پنل پیامک طرف مطمئن است و اعتماد دارد، تعریف میکنند. جانسن اشاره میکند که عنصر کلیدي اعتماد، حدي است پنل پیامک که در آن مشتري اعتقاد دارد فروشنده تمایل و انگیزه سودرسانی به او را دارد. اعتماد مشتري به بخشی پنل اس ام اس از باور مشتري برمی گردد که موجب تعهد و الزام وي میشود (1999.,al et Swan ،(ازهمینرو، اعتماد پنل اس ام اس مشتري پنل پیامک به شرکت به معناي آن است که وي باور دارد و احساس میکند که میتواند پنل پیامک روي کسب پنل اس ام اس مزایاي بلندمدت خدماتدریافت شده حساب کند (1990., al et Crosby .(اعتماد مشتري به شرکت همچنین میتواند پنل پیامک بهاینصورت تعریف گردد: «اعتماد مشتري به کیفیت و تداوم خدمات ارائه پنل اس ام اس شده از سوي شرکت.
:: برچسب ها : پنل پیامک , پنل اس ام اس , پیامک , اس ام اس ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396


.رضایت مشتري امروزه سازمانهاي تولیدي یا خدماتی، میزان رضایت مشتري را معیاري مهم براي سنجش کیفیت کار خود قلمداد میکنند و این روند همچنان در حال افزایش است. اهمیت پنل اس ام اس مشتري و رضایت او چیــزي پنل اس ام اس است که پنل پیامک به رقابت در پنل اس ام اس سطح جهانی بر میگردد. تعاریف مختلفی از رضایت پنل اس ام اس مشتري با توجه به اهداف خاص هر مطالعه وجود دارد. پنل اس ام اس برخی از پژوهشگران، بر اساس نظریه انتظار- عدم تأیید، پیشنهاد کردهاند که رضایت، یک واکنش عاطفی است که از ارزیابی تفاوت دركشده بین انتظارات قبلی و تجربیات 1 واقعی میآید. پاراسورمان و همکاران پنل پیامک رضایت مشتري را به دو نوع طبقهبندي میکنند؛ رضایت ناشی از یک معامله خاص و رضایت کلی. در برابر پنل پیامک ارزیابی رضایت ناشی از یک معامله خاص، رضایت کلی مشتري نشاندهنده تصور کلی مشتري از تجربیات پنل پیامک معامله پنل پیامک گذشته با ارائهدهنده خدمات (شرکت خدماتی یا فروشندگان) است. محققان پنل اس ام اس قبلی فرض کردهاند که پنل پیامک رضایت مشتري، یک ارزیابی ذهنی فرد از عنصر عاطفی است. رضایت مصرفکننده ممکن است با محبت فردي ناشی از مجموعهاي از تجارب تعامل در گذشته بین دو طرف پنل اس ام اس ارزیابی گردد. این مطالعه، به تطبیق پنل پیامک مفهوم ارزیابی عاطفی بر اساس تجربه تعامل مشتریان با فروشندگان میپردازد
:: برچسب ها : پنل پیامک , پنل اس ام اس , پیامک , اس ام اس ,
ن : رزرو هتل
ت : دوشنبه 24 مهر 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر